GEVŞEMENİN PEK ÇOK YOLU
Spa ve Sağlık

Yoğun iş temposundan uzaklaşıp rahatlamak için Yüzme Havuzu, Hamam,Sauna, Spor Salonu, Tuz Odası otelimizin diğer ücretsiz üniteleridir.

Spa Masaj konusunda uzman kadrosuyla hizmet vermekte olan çalışanlarımız, sizi eşsiz spa masaj deneyimini yapmaya davet ediyor. Masözlerimiz, her biri spa ve masaj çeşitlerinde sertifikalı olup uzman düzeyindedir. Tesisimizde odalarımız kendi içinde barındırdığı WC ve duş ekipmanları olmak üzere tam donanımlıdır.

Sağlığınız öncelikle bizim sağlığımızdır. Havlu ve kese ekipmanlarımız yine tesisimiz içinde hijyen limitlerini ihmal etmeyecek düzeydedir. Kendinizi özel hissedeceğiniz spa seanslarında tüm konforunuzu düşündük.

Hizmet Saatleri
  • Spa Merkezi - Her Gün: 07:00 - 21:00

  • Spor Salonu - Her Gün: 06:00 - 18:00

  • Yüzme Havuzu - Her Gün: 10:00 - 19:00

  • Hamam - Her Gün: 10:00 - 19:00

  • Sauna - Her Gün: 10:00 - 19:00

  • Tuz Odası - Her Gün: 10:00 - 19:00

HOŞ BİR DENEYİM

Spa Merkezi

Sauna, cildiniz için faydalıdır. Kuru sıcaklık ile sağlıklı terlemeyi hızlandıran sauna; kaslarının gevşemesini kolaylaştırır, terleme anında zararlı toksinlerin vücuttan kolayca atılmasına yardımcı olur. Ayrıca, endorfin dengesini düzenleyerek vücutta doğal bir rahatlama sağlar.

Her Gün: 07:00 - 21:00

MODERN CİHAZLAR

Spor Salonu

Özel ekipmanlarla profesyonelce ağırlık çalışabilirsiniz. Dünya standartlarında aydınlatma, havalandırma ve iklimlendirme sistemleri, koşu bantları, eliptikler ve bisikletler ile yağ yakımını artırırken; serbest ağırlık parkurundaki bar, dambıl ve plaka ağırlıklarla kas kazanacaksınız!

Her Gün: 06:00 - 18:00

SAĞLIKLI BİR YAŞAM

Yüzme Havuzu

Açık havuz ve güneşlenme alanı, şehir manzaralı kapalı yüzme havuzu ve sauna, tuz odası, buhar odası, Türk Hamamı; fitness merkezinde sayısız masaj, cilt bakımı ve spor seçeneği… Burada hem vücudunuzu hem de ruhunuzu dinlendirecek alternatifler bir arada.

Her Gün: 10:00 - 19:00

RAHATLICI BİR DENEYİM

Hamam

Geleneksel mimarideki hamam kullanımınız bireysel olup, kullanım sonrası “itina ile hijyenik temizliği” sağlanmaktadır. Uzman terapistlerimiz tarafından uygulanan kese – köpük – masaj veya köpük – masaj hizmetlerinden dilediğinizi seçin.

Her Gün: 10:00 - 19:00

SICAK BİR RAHATLIK

Sauna

Şehrin merkezine bakan sauna ve buhar odalarında vücudunuz toksinlerden arınarak yeniden canlanacak.

Her Gün: 10:00 - 19:00

Strese Karşı Birebir

Tuz Odası

Solunum yollarının temizlenmesini sağlayan ve cildin yenilenmesine yardımcı olan Himalaya Tuzu ile kaplı bu odada vücudunuz tazelenecek.

Her Gün: 06:00 - 18:00

WhatsApp İletişim

Hızlı Erişim