NEVALİ HOTEL
Lüks Bir Deneyimin Tadını Çıkarın

Şanlıurfa; Mezopotamya’da doğup büyüyen uygarlıkların büyüleyici yansımalarının yanı sıra, Hz. İbrahim Peygamber’le özdeşleşen Balıklı Göl ve benzersiz zenginlikteki çarşılarıyla da dünyanın ilgi odağı haline gelmiştir. Bu önemli mirasın bir parçası olarak, adını bölgedeki uygarlığın en eski yerleşim birimlerinden biri olan Nevali Çori’ den alan Nevali Hotel, medeniyetin beşiğindeki konumuyla, kültürel iddiasıyla dünyaya bir kere daha ev sahipliği yapmak için yola çıkmıştır.

24 Katlı otelimizde, 120 m2 lik  2 adet Kral Dairesi, 55 m2 lik 3 adet Engelli Odası, 85-60 ve 55 m2 lik 36 adet Suit Oda, 35 m2 lik  168 adet Standart Oda olmak üzere toplam 209 oda bulunmaktadır.

Rezervasyon

0414 606 06 65
NEVALİ HOTEL
VİZYONUMUZ

24 saat açık özel mutfağı ile,  Alakart Restaurant , zengin pasta ve kahve çeşitleri ile Lobby  Pastane , şehrin en yüksek noktasında, terastan görülen büyüleyici bir Şanlıurfa manzarası eşliğinde birbirinden lezzetli yemekler  sunan Roof Teras Restaurant ( açık ve kapalı alanları ile birlikte )  ve geleneksel kültür öğelerini taşıyan ve yörenin coğrafi mimarisine uygun taşlarla döşenmiş 220 m2 büyüklüğündeki  Şark Köşesi  ile misafirlerimizi eksiksiz ağırlamayı hedefleyen Nevali Hotel, yöresel mutfağının yanı sıra  sizleri dünya mutfağından yemeklerle de buluşturmaya devam ediyor.

Otelimizin farklı kullanımlara kolayca uyarlanabilen,bölünebilir  1000 m2 büyüklüğünde kolonsuz  ‘’BABİL’’ balo salonu , konferans ve düğün salonu, 170 m2 lik ‘’ HİTİT’’ çok amaçlı salon  ve 85 m2 lik ‘’ARAMİ’’ çok amaçlı salon, 120 m2 lik ‘’AKAD’’ Toplantı Salonu ve 55 m2 lik ‘’MİTANNİ’’ Toplantı Salonu bulunmaktadır. Toplantı salonlarının fuar ve galeri amacı ile kullanılmaya uygun 800 m2 lik fuaye alanı bulunmaktadır.

NEVALİ HOTEL
MİSYONUMUZ

Tüm iletişim ihtiyaçları için, ‘’ İnternet Faks ve Fotokopi odası’’ , ‘’Bay-Bayan  kuaförü’’ ,  yoğun iş temposundan uzaklaşıp rahatlamak için ‘’ Yüzme Havuzu’’ , ‘’Hamam’’,’’Sauna’’,’’Fitness Center’’,’’Tuz Odası’’ ise otelin diğer ücretsiz  üniteleridir.

Otelimizde, misafirlerimizin rahatlığı için ‘’doktor ve hemşire servisi’’ ile müşterilerin otel dışındaki tüm ihtiyaçları için ‘’rehberlik ve danışmanlık hizmeti’’de verilmektedir.

Otel;  havaalanına 30 kilometre, otogara 2 kilometre mesafede bulunuyor.

Nevali Hotel; geleneksel misafirperverliği ile Urfa’nın köklü tarihi boyunca süregelen kültürel birikiminden ilham alarak, bölgenin şanını bu benzersiz coğrafyayı ziyarete gelen herkese yeniden yaşatacaktır.

WhatsApp İletişim

Hızlı Erişim